Kredyt Ekologiczny

Często trafiały do nas pytania o możliwości uzyskania dotacji pomimo braku pomysłu na innowację lub nowatorskich produktów czy technologii . Do niedawna nie mieliśmy pozytywnej odpowiedzi na to pytanie, jednak teraz sytuacja uległa zmianie. Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które doskonale spełnia te potrzeby – “Kredyt Ekologiczny”. POMInnO jest firmą, która pomaga przedsiębiorcom w pozyskiwaniu grantów i datacji.  Sprawdź nasze usługi.

Program ten zapewnia doskonałe źródło finansowania dla wymiany przestarzałych maszyn na nowoczesne, modernizację parku maszynowego oraz inne inwestycje związane z efektywnością energetyczną. Co ważne, nie wymaga on wdrażania innowacyjnych produktów ani zaawansowanych technologii wynikających z prac badawczo-rozwojowych. Wystarczy, że zdecydujesz się na zastąpienie energochłonnych maszyn nowymi, które charakteryzują się zmniejszonym zużyciem energii. Jest to program skierowany do przedsiębiorstw, które pragną nie tylko zmodernizować swój park maszynowy, ale także chcą zainwestować w energię odnawialną, taką jak fotowoltaika, czy też wprowadzić inne usprawnienia, które przyczynią się do zmniejszenia całkowitego zużycia energii w firmie.

Warto podkreślić, że pomimo swojej nazwy “Kredyt Ekologiczny” to nie preferencyjny kredyt, ale bezzwrotna dotacja, która stanowi dodatkowe wsparcie finansowe dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jeśli zatem jesteś przedsiębiorcą i wydaje Ci się, że są sposoby na poprawę efektywności energetycznej w Twoim przedsiębiorstwie – zapraszam do indywidualnych konsultacji, które pozwolą nam określić szanse i prawdopodobieństwo uzyskania dotacji w Twojej firmie. Zanim jednak podejmiesz decyzję, że ten program jest dla Ciebie lub nie – serdecznie zapraszam na obejrzenie nagrania ze szkolenia internetowego z 25 maja 2023 r. czyli sprzed poprzedniej edycji tego programu. Prowadzącym szkolenie był Karol Bober, Prezes Zarządu Grantery, który jest ekspertem w dziedzinie dotacji unijnych i posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu grantów. Wiem, że teraz wszystkie firmy wspomagające pozyskiwanie dotacji są bardzo mocno zajęte i musimy się wspomagać. Bez problemu dzielę się tą informacją, bo wiadomości przekazywane przez Karola są zawsze bardzo praktyczne a ja sam czasami współpracuję z Granterą w przygotowaniu wniosków dotacyjnych i wiem, że to wiedza z najwyższej półki.

W ramach konkursu Kredyt Ekologiczny zostały zaplanowane w 2024 r. dwa nabory wniosków. Pierwszy nabór potrwa od 25 kwietnia 2024 do 25 lipca 2024 roku. Kolejny nabór planowany jest na 17 października 2024 do 30 grudnia 2024 roku.

Jeśli jesteś zainteresowany programem – wypełnij proszę formularz kontaktowy, który pozwoli nam odezwać się bezpośrednio i ustalić szczegóły współpracy przy przygotowaniu  wniosku o Kredyt Ekologiczny dla Twojej firmy.

#kredytekologiczny #pominno #serwisgrantowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *